Yorumlar

Ozan ÇAKMAK 2 ay önce

Harika Çok sağlam bi yapısı var. Tasarım olarak olabilcek en iyi şekilde tasarlanmış. Piyasadaki 1200TL civarı demirlerden uzak durun. Ntorq kuvvetli bir motor olduğundan bu tarz bi demir almanızı tavsiye ederim.

Serhat şamdan 3 ay önce

Tvs ntorg çanta demiri Ürün bire bir motosiklete tam uyumlu yapılmış malzeme kalitesi çok iyi çok sağlam ben çok beğendim alacak kişilere tavsiye ederim

Nurullah baltakıran 4 ay önce

Telefon

Telefon duruyor mu

merhabalar evet ürün duruyor ..

Serkan Akdemir 5 ay önce

Tvs çanta demiri

Uzun süredir arayıp da bulamadığım Tvs ntorg 125 motorumun çanta demirini sayenizde buldum. Ertesi gün elime ulaştı. Ülime geçer geçmez kendim taktım o kadar uyumlu bir demir ki bütün delikler ve civarları tam yerin hiç zorlanmadan takıldı. Can bey e ayrıca teşekkür etmek isterim montaj esnasında telefonla da ekstradan destek oldu. Bu arada çanta demirini fabrika yapsa bu kadar uyumlu ve sağlam yapabilirdi. Güvenli alışveriş e ve can beye çok teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz kesinlikle. Fotoğraf ekleyebilseydim fotoğraflarını da eklerdim . Herkese hayırlı işler diliyorum.

ismail ekinci 5 ay önce

Tvs Ntorq 125i Çanta Demiri Çanta demirini bugün teslim aldım özellikle firma sahibi Can Yerli kardeşime yakın ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Uzun zamandır motor binicisi olarak söyleyebilirim ki aldığım Tvs Ntorq 125i Çanta Demiri mükemmel tasarlanmasının yanında işçilik ve malzeme kalitesiyle kendini ben buradayım diye göstermektedir. Resmen sanat eseri alacak olanların güvenle ve hiç düşünmeden almalarını tavsiye ederim. Her şey için teşekkür ederim..

Caner Atalay 5 ay önce

NTORQ ÇANTA DEMİRİ

Merhaba ürün çok güzeldi ve beklediğimden çok daha sağlamdı bire bir uydu her şey düşünülmüş teşekkür ediyorum.

Kuşadalı Emre 5 ay önce

TVS Ntorq çanta taşıma demiri

Merhaba ürün için teşekkür ederim ilgi alaka süperdi çok hızlı bir şekilde elime ulaştı paketlemede güzeldi.

Mürsel Tek 5 ay önce

TVS NTORQ 125 Çanta Demiri Merhaba ürünü elime ulaştı montajını çok kolay ve basit bir şekilde tamamladım gerçekten çok sağlam ve kaliteli bu kadarını inanın beklemiyordum çok teşekkür ediyorum iyi çalışmalar.

Murat Soyar 6 ay önce

Kapak hakkında KASALAR ÇOK GÜZEL OTURUYOR , BU TELEFONLARDAN DAHA ELİNİZDE KAÇ ADET VAR ALMAK İSTERİM HIZLI KARGO İÇİN TEŞEKKÜRLER

Mohamed 1 yıl önce

Ericsson GH688 Is this phone still available? Iam interested to buy it.

Toplam 2 sayfa içerik arasından, 1. sayfa gösteriliyor.